Kiralık Ambulans Fiyatları

Kiralık ambulans fiyatları, gidilecek mesafe ve isteğe bağlı özel şartlara göre değişmektedir. Ayrıca ambulansın özellikleri de fiyatı belirleyen unsunlar arasındadır. Ambulanslar aslıda insan hayatında önemli bir yer tutan araçların arasında gelmektedir. Özel eğitim almış sürücüleri ve özel donanımları ille ambulanslar, en iyi hasta nakil araçlarıdır. Ambulanslarla gerçekleştirilen nakil işlemleri, çok daha güvenilir ve sağlıklıdır. Diğer özel araçlarla hasta nakil işlemi gerçekleştirildiğinde istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalınabilmesi söz konusudur. Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmamak için hasta nakli için özel olarak tasarlanmış araçlar kullanılmalıdır. Bu araçlara satın alma ile sahip olunabildiği gibi dünya Ambulans’ın filosundan kiralama yöntemi ile de sahip olunabilmektedir. Ambulans kiralama, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Ambulans kiralama, hasta nakil ambulanslarının günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama işlemidir. Kiralık ambulans fiyatları da ambulansın özelliğine, kiralama süresine, şoförlü ya da şoförsüz olmasına bağlı olarak değişmektedir. Spor salonlarından alışveriş merkezlerine, hastanelerden tıp merkezlerine, fabrikalardan şantiyelere kadar her alanda kiralık ambulans hizmetinden yararlanılabilmektedir. Ambulans kiralama hizmeti ile nakil işlemi yapılan hastaların, sorunsuz bir yolculuk geçirmesi sağlanmaktadır. Dünya Ambulans’ın filosunda yer alan tüm ambulanslar, özel süspansiyonunun yanı sıra dışarıdaki gürültüyü, motor gürültüsünü ve diğer gürültüleri içeri almama özelliğine sahiptir. Bu sayede hastalar için gerekli olan sessiz ve huzurlu ortam oluşturulmaktadır. Ambulanslarımızda isteğe bağlı yatak çeşitleri ve isteğe bağlı tekerlekli sandalye seçenekleri de yer almaktadır.

Dünya Ambulans tarafından kullanıma sunulan araçlar, tam teçhizatlı olarak teslim edilmektedir. Bu teçhizatlar, Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde araçlara yerleştirilmektedir. Telsiz ve telefon gibi iletişim araçlarının yanı sıra araçların üzerinde, fosforlu araç tanıtım yazıları, ön ve arka kısımda mavi tepe lambası, tıbbi malzeme çantası, otomatik eksterme defibliratör, solunum cihazı, şoför ve hasta kabini arasında iletişim cihazı, ısınma, serinleme, havalandırma ve aydınlanma cihazları bulunmaktadır. Araçlarda yer alan tüm malzemeler birinci sınıf kalitededir ve hepsinin kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır. Kiralık ambulans fiyatları, malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına bağlı olarak değil, araç içindeki ekipman sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara