Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakil ambulansı, acil durumların haricinde hasta taşıma yetkisi verilen bir araçtır. Bu ambulansların, acil durumda olan insanları taşıması mümkün değildir. Çünkü ekipmanları, nakil işlemi için uygundur. Bu nedenle de içinde hekim bulunmamaktadır. Bu nedenle hasta ya da yakınları, bir hekimden ya da sağlık ocağından “hekim olmadan nakledilebilir” belgesi almalıdır. Nakil için tasarlanan ambulansta durumu değişme o6lasılığı olmayan hastanın yol boyunca durumunu devam ettirebilecek kadar donanımı ve ilgili personel yer almaktadır. Dünya Ambulans personeli, hangi hizmet alanında görev alırlarsa alsın eğitim ve sınavlardan geçmekte ve bulundukları pozisyona hak ederek ulaşmışlardır. Firmamız, sağlığın öneminin bilincindedir. Bu nedenle işletmemizde hizmet veren personelin tamamı, önce insan sağlığını düşünmektedir.

Hasta nakil ambulansı çalışanları, görevlerinin bilincindedir. Gerek gece gerekse gündüz vardiyası olsun tüm ekip her an göreve hazır durumda beklemektedir. Görevli personel, ambulans çağrısı geldiğinde tüm donanımları hazır bir şekilde göreve çıkmaktadır. Hasta kabini içindeki görevliler, refakat ettikleri hastanın ihtiyaçlarına göre hareket etmekte, rahatı ve sağlığı için tüm çabayı göstermektedir. Araç sürücüsü ise aracın bakım ve temizliğine özel olarak dikkat ederek her şartta acil çıkış için hazır bir şekilde beklemektedir. Bunun yanı sıra araç sürücüleri, Hasta Nakil Ambulans şartnamelerinde aranan SRC ve ileri düzey sürüş eğitimi gibi kursları tam olarak tamamlamıştır. Bu nedenle yoğun trafikte bile ambulansları ustalıkla araçları idare etmektedir.

Hasta nakil ambulanslarımız, nakil işlemi esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması için bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sayede araçlarımız, her tür hava şartlarında sorunsuz olarak nakil işlemini gerçekleştirmektedir. Kar yağışlı havada araçlar kar lastiği ile hazır bir şekilde beklemektedir. Sıcak havalarda ise hasta ve refakatçisinin yol boyunca rahat etmesi için araçlar klima ile donatılmıştır. Araçların hasta kabinlerinde havalandırma ve ışıklandırma, hastanın rahat etmesi için belirli hesaplamalarla tasarlanmıştır. Dünya Ambulans, hasta nakil ambulansı ile sarsıntısız bir yolculuk yapılması için araçlara özel süspansiyonlar ilave etmiştir. Bu sayede nakledilecek olan yer ne kadar uzakta olursa olsun hasta ve refakatçi asla rahatsız olmamakta ve konforlu bir yolculuk yapmaktadır.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara