Özel Ambulans

özel ambulans hizmeti

Özel ambulans hizmetini Dünya Ambulans olarak, sağlık bakanlığından ruhsatlı ve son teknolojik tasarımı ile özel ambulans hizmetleri vermekteyiz. Dünya Ambulans olarak hastalarımızın güvenlik ve konforuna öncelik vermekte ve bunu bu konuda profesyonelleşmiş ekibimiz ile vermekteyiz. Bu güne kadar verdiğimiz, dakik, hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde, özel ambulans İstanbul da en iyi ve en uygun fiyat ile ilk sıralarda yer almaktayız. Dünya Ambulans, 7 gün 24 saat tüm İstanbulluların ve diğer illerimizin hizmetindedir. Ambulans ve acil yardım konularındaki dünya üzerindeki tüm yenilikleri, en kısa sürede firmamızda da uygulamaktayız.

İstanbul Özel Ambulans

Tüm ambulanslarımız bakımlı ve yeni araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın iç dizaynları, sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun ve hastaların konforu için düzenlenmiştir. Şoförlerimiz, yılların tecrübesine sahip, uygun ehliyet ve belgeli, ayrıca düzenli sağlık muayeneleri yapılmış, ilk yardım sertifikası olan kişilerden oluşmaktadır. Ambulanslarımızda bir adet paramedik veya doktor ile acil tıp teknisyeni bulunmaktadır. Firma olarak araçlarımızda acil yardım için gerekli olan her türlü cihaz ve ekipman ile ilaçları bulundurmaktayız. Ayrıca, araçlarımız en sıcak ve soğuk havalarda hastalarımızı uygun koşullarda taşıyacak, sistemlere sahiptir.

Özel Ambulans Hizmetlerimiz

Dünya Ambulans olarak standart ambulans hizmetlerinin yanı sıra, alternatif ambulans hizmetleri de sunmaktayız.

Hizmetlerimizi genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Özel ambulans ile hasta nakli : hastaların en yakın hastaneye veya hasta ve yakınlarının istediği sağlık kuruluşuna, en kısa sürede kontrollü olarak naklini yapıyoruz.
  • Özel kiralık ambulans : özel toplantı veya organizasyonlar için günlük, haftalık veya aylık olarak ambulans kiralaması yapmaktayız. Kiralama içinde, ambulans personelimiz de dahil olmaktadır.
  • Tıbbi danışmanlık
  • Özel hasta refakat hizmetleri : sertifikalı hasta bakım personelimizle bu hizmeti vermekteyiz.
  • Medikal eskortluk hizmeti : iş gezisi, toplantı veya seyahat esnasında oluşan sağlık sorunlarına, profesyonel ilk yardım desteği veriyoruz.
  • VIP sağlık hizmeti : yurt içi ve yurt dışından gelen önemli şahsiyetler ve özel konuklara VIP sağlık hizmetleri vermekteyiz.

Dünya Ambulans olarak ayrıca spor müsabakalarına, fuarlara ve özel gösterilere de ambulans ve sağlık ekibi desteği sağlamaktayız.

Özel Ambulans Ücretleri

Ülkemizde özel ambulans ücretleri, firmalara göre değişiklik gösteriyor. Dünya Ambulans olarak, sitemizde yayınladığımız ücretler haricinde hiçbir ücret talep etmemektedir.

Şehir İçi Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 5₺

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 4₺

Şehir İçi ve Şehirler Arası Özel Ambulans

Dünya Ambulans olarak, özel ambulans hizmetlerimizi sadece İstanbul il sınırları ile kısıtlamıyoruz. Yurt içindeki tüm şehirlerimize, yurt dışı ülkelere ve yurt dışı ülkelerden de özel ambulans hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, hasta nakillerini mesafe ve aciliyet durumuna göre talebinize en uygun zamanda yapmaktadır.

Özel tasarım ambulansların çok daha kullanışlı ve rahat olduğu bilinen bir gerçektir. Çünkü özel olarak tasarlanan araçlarda sarsıntın engellenmesi için ek süspansiyon sistemleri, hasta taşıma kabinine egzoz gazı gelişini önlemek amacı ile tasarlanan yana taşıma işlemleri yer almaktadır. Ambulanslarda görev yapan personelin tamamı özel eğitim almıştır. Ambulanslarda görev yapan tüm personel, işlerinin ehli, kriz yönetimi konusunda profesyoneldir.

Özel ambulans için firmamıza ulaşmak istediğinizde web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan kolaylıkla erişim sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımız sizleri bekletmeden en kısa süre içerisinde taleplerinize yanıt vermektedir. Acil durumlarda bu hususun muhakkak ki çağrı merkezi yetkililerimize bildirilmesinde fayda bulunmaktadır.

Özel ambulans ücretleri nedir? Diye merak içerisinde iseniz muhakkak böyle bir hizmete ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Sağlık hizmeti yanı sıra özel bir takım hizmetler için de ambulans temini gerçekleştiren firmalarda ücretler farklılık gösterebilmektedir. Bunun için öncelikle alacağınız hizmetin ne olduğu, mesafe ve sağlık personeli ile mi yoksa personelsiz mi hizmet talep ediyorsunuz bunu net olarak belirtmeniz gerekmektedir. Başlangıç fiyatı 150₺ olup artan km ve taleplerinize istinaden fiyat değişmektedir. En iyi fiyat için lütfen çağrı merkezimizi arayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dünya Ambulans 24 Saat Kesintisiz Çağrı Merkezimiz İle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara