Avrupa Yakası Özel Ambulans

Dünya Ambulans, Avrupa yakası özel ambulans hizmeti kusursuz olarak yerine getiren, özel donanımlı araçları ve uzman personeli ile özel ambulans beklentisini eksiksiz olarak karşılayan sektördeki önemli işletmelerin arasında yer almaktadır. Özel ambulans hizmeti, şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil hizmetinden özel organizasyonlara ambulans desteği verilmesine kadar birçok alanı kapsamaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasındaki tüm özel ambulans beklentilerini eksiksiz olarak karşılayan işletmemiz, acil ambulans çağrılarına da komuta merkezine bilgi vermek suretiyle cevap vermektedir. Acil ambulans çağrısı alındığında tam donanımlı araçlar, deneyimli ve eğitimli personel ile hızlı bir şekilde sevk edilmektedir. Hasta ya da yaralının bulunduğu yere ulaşan sağlık ekibi, ambulansın özelliğine göre gerekli tıbbi acil yardımı ya da nakil işlemini gerçekleştirmektedir.

Avrupa yakası özel ambulans hizmeti arasında yer alan acil özel ambulans hizmeti, çağırı merkezi aracılığı ile yapılmaktadır. Çağrı merkezlerinde, hizmet verilen şehre ait coğrafi numaralar yer almaktadır. Bu numaralarla ambulans servisine ait telefon numaraları, il acil yardım servisi komuta ve kontrol merkezine önceden bildirilmektedir. Tüm birimler arasında haberleşme, telsizler ile gerçekleştirilmektedir. Kullanılan telsiz frekansı il acil yardım çağrı ve komuta merkezine bildirilmektedir. Bu sayede acil yardım çağrı ve komuta merkezi, kentteki tüm ambulans hizmetlerinden haberdar olmaktadır. Bu sayede hatasız bir yönetim gerçekleştirilmektedir. İşletmemiz de her ne kadar özel bir teşebbüs olsa da sağlık konusunda hizmet verdiği için il sağlık müdürlüğü ile il acil yardım çağrı ve kontrol merkezine bağlıdır.

Özel ambulans hizmetinde görev yapan sağlık personelinin tamamı, hizmete uygun tek tip giysi giymektedir. Giysi üzerinde de yazılı olarak görevli personelin unvanı bulunmaktadır. Giysi üzerinde fosforlu şeritler, Dünya Ambulans şirketinin amblemi ve isimleri ile uluslararası acil sağlık işaretlerinin yer ayması söz konusudur. İşletmemize ait ambulanslar, uygunluk belgesi aldıkları kent sınırları içinde görev yapmak zorundadır. Ancak İstanbul dışına il dışı sevkleri ve hasta nakletmek için çıkılabilmektedir. Avrupa yakası özel ambulans hizmetinde de aynı durum söz konusudur. İstanbul’un Avrupa yakasından bir başka kente hasta nakli için belirli prosedürlerin yerine getirilmesi zorunludur.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara