Hasta Nakil Ambulansı

hasta nakil

Hasta nakil ambulansı hizmeti araçlarımız gerekli tüm donanımlara sahiptir. Çok hatlı otomatik santralimiz sayesinde 24 saat sizi telefonun başında bekletmeden, derhal çağrınıza cevap verilir. Modern hasta nakil aracı filomuz ve her an hizmete hazır ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz anda, en kısa sürede kapınızda olacaktır. Hasta nakil ambulanslarımız Karayolu Trafik Kanunu’na uygundur, tamamı ambulans ruhsatına sahip araçlardır ve araçlarımızın beş yaşından fazla olmamasına dikkat edilmektedir.

Lütfen çağrı merkezimizin telefon numarasını cep telefonlarınıza kayıt ediniz.

0216 634 1 112 Hemen Aramak İçin Tıklayız..

Hasta Nakil Aracı

Her Zaman Yanınızdayız

Hastaneler arasında hasta nakil işlemi ister yakın olsun ister uzak olsun her zaman düşündürücü ve zor bir işlem olmuştur. Hasta yakınlarının ve sağlık kuruluşlarının bu zor süreci en iyi şekilde yönetebilmeleri için hasta nakil ambulansı olarak her zaman hastaların yanında bulunmaktayız. Şirket olarak en iyi hizmeti en kolay şekilde vermeyi hedeflemekteyiz. Hastalarınızı kendi hastamız gibi en özenli ve profesyonel şekilde taşımakta ve naklinin gerçekleştiği yere güvenle ulaştırmaktayız.

Güvenli ve Hızlı Hasta Nakil

Hasta nakil işlemi esnasında zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Bundan dolayı en hızlı ve güvenli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Rakipleri arasında en iyi olmayı hedefleyen şirketimiz kurulduğu günden bu tarafa en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Nakil işlemleri esnasında ister il içi hastaneleri olsun ister çevre illerden nakil olsun hasta nakil ambulanslarımız ile her türlü hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz ambulans talebinizi en kısa sürede cevaplamaktadır. Vakit kaybetmeden hasta ulaşması gereken yere en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmaktadır. Nakil işlemleri esnasında hastalarınız en güvenli şekilde ekibimiz tarafından taşınmaktadır. Tüm transfer işlemi şirketimize aittir.

Bir ambulansta olmazsa olmaz olan ekipmanlar şirket bünyemizdeki tüm hasta nakil ambulanslarımız da mevcuttur. En ufak bir malzemenin ve cihazın eksikliği söz konusu değildir. Nakil işlemleri esnasında ambulans içerisinde hastanın ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanlar çalışır durumda hazır olarak bekletilmektedir.

Ekipmanın hazır olması demek;

  • Hastanın ulaşımının güvenle sağlanmasıdır.
  • Müdahale gereken durumlarda eksiksiz müdahale edilmesidir.
  • Hastanın konforunun tam olması demektir.

Ayrıca tüm ekipmanlarımız sağlık bakanlığının kalite standartlarına uygundur.

Profesyonel Hasta Nakil Ambulansı

dünya ambulans

Hasta nakil ambulansındaki bir diğer ve en önemli unsurlardan biride nakil ekibidir. İşini bilen ve profesyonel bir ekiple hastalar her zaman daha güvende olur. Şirket bünyemizde çalışan tüm sağlık çalışanları işinde tecrübeli ve profesyoneldir. Nakli gerçekleştirilen hastalara küçük bir hastane ortamı sağlanmaktadır.

Profesyonel ekibimiz sayesinde hastalarınız ulaşım noktası ne kadar uzak olursa olsun güvenle seyahat eder ve her türlü ihtiyacı ambulans içinde karşılanabilir. Gerek ekipmanımız gerekse sağlık ekibimiz ile hastalarınıza profesyonel bir şekilde yaklaşmakta ve gereken önemi vermekteyiz.

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

Hasta nakil ambulansı fiyatlandırması aşağıda belirtildiği şekildedir;

Şehir İçi Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 5₺

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 4₺

Dünya Ambulans bünyemizde ki özel ambulanslar ile ülkemizin her yerinde hizmet veriyor olup titiz ve düzenli çalışmalar sayesinde beklentilerinizi en üst seyiyede karşılamaya çalışmaktayız. Türkiyenin 81 ilinde hastalarınızın eve veya hastaneye şehirler arası hasta nakil transferlerini sağlık ve konfordan ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.. Özel ambulanslarımız donanım olarak son teknoloji ve hijyen açısından sağlık kuruluşlarının istediği biçimde donatılmıştır.

Hasta nakil esnasında birçok hastanın ve yakınının takıldığı en önemli konu hasta nakil ambulansı fiyatları ve ödeyeceği faturadır. Bu işi ticari bir amaç gözetmeden yapan firmamız uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Rakiplerimize göre ve verdiğimiz hizmete göre her zaman daha uygun fiyat politikası ile çalışmaktayız.

Fiyatlarımız başlangıç fiyatından başlamaktadır ve gidilen km başına göre fiyat tablosu değişmektedir. Hastalarınıza hiçbir zaman müşteri gözü ile bakılmadığından gidilen yol ne kadar uzak olursa olsun uygun fiyatlar gerek hastaların gerekse hasta yakınlarının yüzünü güldürmektedir.

Bize Sıkça Sorulan Sorular

Hasta nakil  yatakta tedavi gören hastaların bir hastaneden diğerine nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve naklinde konforlu ve güvenli bir şekilde nakli için kullanılmaktadır. Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız naklinde hasta nakil hizmetlerin konusunda istifade edebilirsiniz.

Bize web sitemizdeki telefon hattından her saat ulaşabilirsiniz. Çok sayıda hasta nakil aracımız ve acil hasta ambulansımız ile hasta nakil aracı nasıl temin edilir konusunda her zaman hizmetinizdeyiz.

Özel hasta nakil aracı fiyatları naklin yapılacağı mesafeye, araçta doktor bulunmasının gerekmesi veya tercih edilmesine göre değişiklik göstermektedir. Başlangıç fiyatı 150₺ olup km başı ek ücret alınmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dünya Ambulans 24 Saat Kesintisiz Çağrı Merkezimiz İle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara