Yatalak Hasta Nakil Aracı

Ambulanslarımız gece gündüz hastaları en yakın sağlık merkezlerine, hastanelere, en hızlı ve güvenilir şekilde taşımakla yükümlüdür. Vardiya sistemiyle çalışan, yeterli sayıdaki tıbbi personelimiz ve tam donanımlı nakil araçlarımız sizi güvenle en yakın tedavi merkezine ulaştıracaktır. Karşılaşılabilecek her türlü kaza, yaralanma durumlarında, durdurulamayan kanama ve kesiklerde, kalp krizi ya da şeker koması olduğu düşünülen durumlarda, yatalak hasta nakil aracı gerekli olan durumlarda, intihar vakalarında, boğulma ya da zehirlenmelerde ve bunun gibi hayati önem arz eden her durumda ambulanslarımız 7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

Acil yardım ambulansları ve hasta nakil araçları olarak iki tür hizmet vermekteyiz. Acil durum müdahaleleri için sağlık personeli dışında mutlaka bir doktor da ambulansta bulunmakta, yatalak hasta nakil aracı hizmetlerinde de uzman sağlık personelleri, hasta güvenle sağlık merkezine ulaştırılana kadar görev başında bulunmaktadır.

Yaşlı, yatalak, felçli hastaların acil ya da acil olmayan rutin kontrollerinde hasta evinden alınır, hastaneye götürülür. Hasta evinden sedye ile alınır, nakil yapılacak araca sarsıntısız bir şekilde taşınır, güvenle ambulansa yerleştirilir. Hastaneye götürülme esnasında, hastanın nabız, tansiyon gibi bilgileri ölçülür ve genel bir hasta geçmişi bilgisi oluşturularak, gidilen hastanedeki personele bir ön bilgi verilir. Yürüyemeyen veya yatalak durumdaki hastalara hastaneye nakil, hastaneden ev nakil, gerekli durumlarda hastaneden bir diğer hastaneye nakil hizmeti yatalak hasta nakil aracı hizmetlerimiz kapsamındadır.

Sağlık hafife alınamayacak bir konudur. Hayatlarımızda, bizim için önemli olan insanlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Yatalak, felçli haldeki ya da yürüyemeyen hastalarımızın hastaneye ulaşımı bizim için büyük sorun teşkil etmektedir. Hastalarımıza zarar vermeyecek, en güvenli evden araca, araçtan hastaneye taşıma hizmetini almak, hızla hastaneye ulaşmasını sağlamak için yatalak hasta nakil aracı hizmetleri konusunda da güven duymak isteriz. Dünya Ambulans olarak günün her saati hazır, çok sayıda aracımızla ve nitelikli, yeterli sayıda uzman sağlık personelimizle acil ya da gerekli durumlarda hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimize yapacağınız başvurular, en yakın ambulansın size hızla yönlendirilmesini sağlayacak ve sizden telefonda alınması gereken tüm hasta bilgileri,  ambulans daha size ulaşmadan araç içindeki hizmetli personele iletilecektir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara