Ümraniye Özel Ambulans

Dünya ambulans servisi olarak Ümraniye Bölgesinde sizlere özel ambulans, hasta nakil ambulansı ve şehirler arası ambulans hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Hastaneden eve hasta nakil, evden hastaneye hasta nakil ve şehirler arası hasta nakil hizmeti vermekteyiz. Tam donanımlı ambulanslarımız ve alanında uzman Acil Tıp Teknisyeni, Hemşire, Paramediklerden oluşan ambulans ekiplerimiz ile geldiğimiz andan itibaren hastanızı deneyimli profesyonel sağlık ekibimize emanet edin, içiniz rahat olsun. Ümraniye özel ambulans hizmetimiz size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimiz sizi telefon başında bekletmeden çağrınızı alacak, isterseniz derhal, isterseniz vereceğiniz belirli bir gün ve saatte özel ambulans hizmetiniz emrinizde olacaktır. Ümraniye bölgesinde 10 ile 25 dakika içerisinde sizlere ulaşım sağlamaktayız.

Ümraniye Özel Ambulans Ücretleri

Hasta nakil ambulansı fiyatlandırması aşağıda belirtildiği şekildedir;

Özel ambulans şirketleri, her tür sağlık merkezine aynı hasta nakil fiyatları üzerinden hizmet sunmaktadır. Fiyatlar ilgili devlet kurumu tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle özel hastane ya da devlet hastanesi ayrımının yapılması söz konusu değildir. Fiyatın farklı olmasındaki tek etken, gidilecek mesafenin uzunluğudur. Fiyat kilometre bazında hesaplanmaktadır. Ayrıca hasta nakil hizmetinde belirlenen bir açılış bedeli vardır. Bunun ardından fiyatlandırma kilometre bazında yapılmaktadır.

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 5₺

Ümraniye Özel Ambulans Ulaşımı Ne kadar Sürmektedir?

Firmamız çağrı merkezine iletişim sağladığınız an itibari ile adresinize en yakın konumda bulunan hasta nakil ambulanslarımızın yönlendirmesi sağlanmaktadır. Ümraniye bölgesinde 10 ile 25 dakika içerisinde sizlere ulaşım sağlamaktayız. Ve telefonda dakika bilgisini araç takip sistemlerimiz sayesinde size bildirmekteyiz.

Hasta Nakil İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Herhangi bir hastaneden diğerine hasta nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve gitmesi gereken yatakta tedavi gören hastalarınızın nakli, yatağa bağımlı yaşlılarınızın bir yerden diğer bir yere taşınması itina ile ve hiçbir detayı atlamadan yapılır. Hastanızın sağlık durumunun gerektirdiği tüm tedbirler alınarak, güvenli ve konforlu bir şekilde nakli yapılır. İçinizi rahat ettirecek her türlü detay düşünülmüştür. Tüm hasta nakil araçlarımızda hasta bakımı ve acil sağlık müdahaleleri konusunda eğitimli ve tecrübeli sağlık personelimiz bulunmaktadır. Nakillerimizi hastanızın sağlık durumu ve talebiniz doğrultusunda doktorlu veya doktorsuz olarak yapmaktayız. Hasta Nakil ambulansları genel durumu kritik olmayan hastalarınızın hasta transferlerinde kullanılmaktadır.

Dünya Ambulans firmamız Ümraniye’nin tüm bölge ve hastanelerine özel ambulans hizmeti vermektedir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara