Özel Ambulans Kiralama

Ambulanslar insan hayatındaki önemli araçların arasında yer almaktadır. Özel eğitim almış sürücüleri ve özel ekipmanları ile ambulanslar, en güvenli hasta nakil araçlarının başında gelmektedir. Günümüzde özel ambulans şirketleri vardır ve bu şirketler, özel ambulans kiralama hizmetini güvenli bir şekilde sunmaktadır. Özel tasarımı ve donanımı ile ambulans kiralama, en iyi çözümdür. Ayrıca ambulans kiralamanın sayısız avantajları vardır. Bunların arasında aracın trafik sigortası ve kasko ödemesi, aracın muayenesi, aracın periyodik bakımları, aracın lastik değişimleri gibi birçok ayrıntı, ambulansı kiralayan şirketin sorumluluğundadır. Dünya Ambulans, kiralık özel ambulans hizmetini sunarken araçların tüm bakımlarını periyodik olarak yapmakta, iç donanımlarını düzenli olarak kontrol etmekte, ambulansların sorunsuz bir şekilde hizmet vermesini sağlamaktadır.

Özel ambulans kiralama hizmeti ile hasta nakli gerçekleştirilebilmektedir. Dünya Ambulans, hasta nakli için özel olarak dizayn edilen ambulansları kiralamaktadır. Hastanelerdeki doluluk ya da hastaneden eve hasta nakli gibi konularda ambulans kiralamak yerinde bir çözümdür. Sağlık merkezleri, bu hizmet için hasta nakil ambulansı almak yerine çok daha uygun koşullarda özel ambulans kiralamaktadır. Kiralamanın sayısız avantajları bulunmaktadır ve sağlık kuruluşları bu avantajı yaşamaktadır. İşletmemizin kiraya verdiği ambulanslar konforlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kiralama işlerinde firmamız, en son model ambulansları kullanmaktadır. Araçların tamamı da özel süspansiyonludur. Bu nedenle hasta, nakil sırasında herhangi bir rahatsızlık yaşamamaktadır. Bu araçlarda süspansiyonu yanı sıra tüm gürültüleri önleyen özel bir izolasyon vardır. Bu sayede hastalar için gerekli olan sessiz ve huzurlu ortam oluşturulmuştur.

Kiralık ambulanslardaki sağlık ekipmanları eksiksiz olarak sunulmaktadır. Ekipmanlar, Sağlık Bakanlığı’nın yayımladığı yönetmeliğe uygun olarak konulmuştur ve Dünya Ambulans’ın kiralık olarak sunduğu tüm ambulanslardaki ekipmanlar, en on teknoloji ile üretilmiştir. Araçların içinde telsiz ve telefon gibi iletişim araçları, üzerinde fosforlu tanıtım yazıları, ön ve arka bölümde mavi tepe lambası, tıbbi malzeme çantası, solunum cihazı gibi birçok donamımlar yer almaktadır. Dünya Ambulans’ın sunduğu özel ambulans kiralama hizmetindeki tüm araçların araç belgeleri, trafik müdürlüğünden onaylıdır. Ambulanslarımızın lastik bakımı, motor bakımı ve diğer bütün önemli bakımları, periyodik olarak uzmanlar tarafından yapılmaktadır.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara