Özel Ambulans Kiralama Fiyatları

Ambulans kiralama, organizasyon düzenleyenlerin, dizi ve sinema yapımcılarının tercih ettiği bir hizmet yöntemidir. Ambulans kiralama fiyatları da kiralama süresine, aracın donanımına, personelli kiralama yapılıp yapılmadığına göre değişmektedir. Kiralık ambulanslar, gerek acil yardım gerekse hasta nakil aracı olarak tercih edilmektedir. Acil yardım ambulansı ile hasta nakil ambulansı arasında ciddi bir fark vardır. Acil yardım ambulansındaki donanım ve görevli personel ile hasta nakil ambulansındaki donanım ve görevli personeli arasında fark vardır. Kiralama bedeli olarak da iki ambulans tipinde farklılık olmaktadır. Acil yardım ambulansının kirama bedeli, hasta nakil ambulansına göre biraz daha yüksektir. Bunun nedeni, her şeyden önce ekipmanının hasta nakil ambulansına göre çok daha özel olmasıdır.

Dünya Ambulans, avantajlı Özel ambulans kiralama fiyatları ile sektörde farklı bir konumda yer almaktadır. Ancak bu, kiralama fiyatlarının sektörün gerçeklerinden uzak olduğu anlamına gelmemelidir. Fiyatlarda belli bir ortalama vardır ve hiçbir özel ambulans şirketi bu ortalamanın altına düşme imkanı yoktur. Sadece sunulan hizmet kalitesinde fark vardır ve işletmemiz, en kaliteli hizmeti sunan sektördeki önemli ambulans şirketlerinin başında yer almaktadır. İşletmemiz, gelişen teknolojiyle ayak uydurarak ekipmanlarını sürekli olarak güncellemekte, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Ayrıca işletmemizin kiraya verdiği ambulansların tamamının periyodik bakımları yapılmakta, tüm aksamları düzenli olarak kontrol edilmekte, araç muayeneleri, trafik sigortası ve kaskosu aksatılmamaktadır. İşletmemiz, yılların deneyimi ile kiralık ambulans hizmetini sunmakta, tüm araçlarını Sağlık Bakanlığı’nın özel ambulans yönetmeliğine göre dizayn etmekte ve hizmete sunmaktadır.

Dünya Ambulans’ın aralarının tamamı, yüksek verimli defibrilatör, ventilatör yani solunum cihazı, enjektomat ve aspiratör gibi cihazlarla dizayn edilmiştir. Buna ilave olarak geliştirilen yeni teknolojiler de araçlara eklenmektedir. Bu sayede hizmet kalitesi artmaktadır. Kalite arttıkça da ambulans kiralama fiyatları yükselmektedir. Ancak bu yükselme astronomik değildir. Ancak fiyat farkı hizmet kalitesini de önemli ölçüde artırmaktadır. İşletmemiz bünyesindeki ambulansı kiralayan işletme, herhangi bir sorun yaşamadan acil yardım ambulansını da hasta nakil ambulansını kullanabilmektedir. İşletmemiz ambulansları personelli ya da personelsiz olarak kiralamaktadır. Personelsiz kiralama, personelli kiralamadan daha düşük bedellidir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara