Kadıköy Özel Ambulans

Dünya Ambulans Hizmetleri, Kadıköy özel ambulans ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakın. Çok hatlı otomatik santrale sahip çağrı merkezimizi aradığınızda sizi için çok kıymetli olan dakikalarınız telefon başında beklemekle geçmez. Çağrılarınız derhal cevaplanır. Evinizden herhangi bir hastaneye, hastaneden evinize nakledilmesi gereken hastalarınızı, yatağa bağımlı iken memleket hasreti çeken büyüklerinizi memleketinize ve memleketinizden tekrar evinize nakil talepleriniz istediğiniz zaman ve yerde karşılanır.

Kadıköy özel ambulans servisimiz yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız için emrinizdedir. Tam donanımlı modern hasta nakil araçlarımız ve profesyonel ekiplerimiz günün her saatinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde olacak şekilde hizmetinize hazırdır. Özel eğitimli personelimiz çok değer verdiğinizi bildiğimiz hastanıza layık olduğu ihtimamı göstereceğinden ve nakil esnasında alınması gereken tüm tedbirlerin en iyi şekilde alınacağından emin olabilirsiniz. İçinizi rahat ettirecek çözümler için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Tüm Kadıköy özel ambulans ihtiyaçlarınızda arayın, hemen gelelim. Şehir içi veya şehir dışına servisimiz mevcuttur. Lütfen arama esnasında destinasyonu belirtin. Bu şekilde uzun yola göre gerekirse çift şoförlü bir ekip hazırlayıp göndermemiz için bu bilgi gereklidir. Nakillerimizi talebiniz doğrultusunda ve rahatsızlığın risk derecesine göre doktorlu veya doktorsuz olarak yapılabilmektedir.

Dünya Özel Ambulans servisi hastalarınızın hem konforuna, hem de sağlığına ve güvenliğine önem verir. Tüm araçlarımız en modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır. İhtiyaç anında gereken her türlü tıbbi müdahaleyi yapabilecek, hasta bakımı ve acil sağlık müdahaleleri konusunda eğitimli ve tecrübeli uzman sağlık personelimiz hiçbir konuyu şansa bırakmaz. Ambulans şoföründen doktorlarımıza kadar tüm personelimiz titizlikle seçilmekte, hizmet içi eğitimlerimizle sürekli olarak bilgileri tazelenmekte, örnek olay incelemeleriyle tecrübeleri arttırılmaktadır.

Yakınlarınızın sağlığına önem veriyorsanız, tüm hasta ve yaşlı nakil ihtiyaçlarınızda Kadıköy özel ambulans hizmetlerinde tek adres Dünya Özel Ambulans servisidir. Uçtan uca kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızla hastanızı yatmakta olduğu yataktan alır, konforlu ve güvenli bir biçimde, bir sonraki yatağına kadar ihtimamla taşırız.



Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara