Şehirler Arası Ambulans

şehirler arası ambulans

Sağlık Bakanlığı Ambulans Hizmetleri Sağlık Yönetmeliği’ne uygun ambulanslarımızla gece, gündüz acil kaza, yaralanma ve diğer acil müdahale gereken sağlık durumlarınızda ve hasta nakil gerekliliklerinizde gece, gündüz hizmet vermekteyiz. Dünya Ambulans olarak sitemizden ulaşabileceğiniz numaralarımızdan bizi arayabilir, özel hasta nakil ücreti, şehirlerarası ambulans ve ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yatalak, felçli durumda olan hastalarınızın tedavi görecekleri hastaneye ulaştırılmasında, tedavinin ardından hastaneden eve geri getirilmesinde özel şehirler arası ambulans hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özel hasta nakil araç ücretlerimiz ve firmamızda şehirlerarası ambulans ücretleri, yönetmeliklere uygun ve makul fiyattadır.

Lütfen çağrı merkezimizin telefon numarasını cep telefonlarınıza kayıt ediniz.

0216 634 1 112 Hemen Aramak İçin Tıklayız..

Özel Şehirler Arası Ambulans

Özellikle şehir yerleşiminden uzak kasaba ve köylerde yaşayan hastalarımızın gerekli tedaviyi alabilmesi için başka şehirlere nakli gerekebilir. Aynı şekilde küçük şehirlerden, tam donanımlı hastanelere sahip büyük şehirlere tedavi için sevk edilmesi gereken hastalarımızın, sevk işlemlerinde hizmetinizdeyiz. Her hastane gereken teçhizat, donanım ve hastalığınızın tedavisi için gereken yeterliliğe sahip olmayabilir. Böyle durumlar için arayın, sizler için sunduğumuz şehirlerarası ambulans ücretleri ile ilgili bilgilendirmeniz personelimiz tarafından size aktarılsın.

Güvenilir Şehirler Arası Özel Ambulans

Ne kadar dikkat etsek bile istenmeyen kazalar, trafik kazaları, yangın gibi tehlikeler sürekli bizi risk altında bulundurmaktadır. Hatta evlerimizde bile, düşme, yaralanma gibi ufak kaza risklerimiz mevcuttur. Bunların dışında beklenmeyen bir kalp krizi, tansiyon yükselmesi, solunum yetmezliği gibi birçok acil durumla karşılaşabiliriz. Acil durumlarınızda, tam donanımlı ambulanslarımız, hızla yardımınıza koşar ve bekleme gibi bir aksaklıkla asla karşılaşmazsınız. Yeterli sayıda ve vardiya sistemiyle çalışan sağlık personeli, doktor ve şoförümüz her zaman hizmetinize hazırdır.

Şehirler Arası Ambulans Özellikleri

Ambulanslarımızda tıbbi malzeme ve ilaç dışında, acil kaza durumlarında cam kesme, emniyet kemeri kesme, kapı açma gibi delme, kesik açma, kurtarma için pense, çekiç, makas gibi aletlerde hazır bulundurulmaktadır. Hastaya acil durumda en hızlı şekilde müdahale edebilmek için her zaman hazırız. Her görev sonunda araçlar kontrol edilir, kullanılmış olan malzemelerin yerine yenileri konulur.

Şehirler Arası Ambulans Fiyatları

Firmamıza ait şehirlerarası ambulans ücretleri hakkında bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle sağlığınız için var gücümüzle çalışmaktayız.

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 4₺

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı bir şehirde tedavi gören hastaların bir hastaneden diğerine nakli, evden hastaneye veya hastaneden eve naklinde konforlu ve güvenli bir şekilde nakli için kullanılmaktadır. Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı hastalar, tam ya da kısmi felçli olan hastalar, ortopedi ameliyatı sonrası sedye ile yatarak nakil edilmesi gereken hastalarınız naklinde şehirler arası nakil hizmetlerimizin konusundan istifade edebilirsiniz.

Bize web sitemizdeki telefon hattından her saat ulaşabilirsiniz. Çok sayıda şehirler arası ambulansımız ve acil hasta ambulansımız ile şehirler arası hasta nakil aracı nasıl temin edilir konusunda her zaman hizmetinizdeyiz.

Firmamızda da birçok etken göz önünde bulundurulmak sureti ile şehirler arası amublans ücreti hesaplanmakta ve bir fiyat politikası belirlenmektedir. Fiyat başlangıç ücreti 150₺ olup Km başı + ücret ile hesaplanmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dünya Ambulans 24 Saat Kesintisiz Çağrı Merkezimiz İle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

Bize Hızlıca Ulaşmak İçin Hemen Butona Tıklayabilirsiniz!

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara