Kiralık Ambulans

kiralık ambulans

Dünya Ambulans olarak şehir içi ve şehirler arası ambulans kiralama hizmeti veriyoruz. Bu sayede hastaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Kişilerin ihtiyaç duymalarında uygun fiyatlarla kiralama hizmeti veriyoruz.

Kiralık ambulans hizmetimizle hastaların güvenli bir şekilde hastanelere ya da evlerine taşınmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hastaların özel araçlarla taşınması sırasında görebilecekleri zararların önüne geçiyoruz. Hastaları güvenli bir şekilde ambulansa indirip bindirebiliyoruz.

Ayrıca hasta taşıma hizmeti veren ambulanslarımız tam donanımlı ambulanslar oluyor. Bu sayede hastaların tedavileri aksamıyor hem de taşıma sırasında mağdur olmuyorlar. Hastada ani değişin krizlere ve rahatsızlıklara müdahale edebilmek için gerekli olan tüm malzemeler ambulans içinde hazır bulunuyor. Bu sayede hastaya anında müdahale edilebiliyor.

Lütfen çağrı merkezimizin telefon numarasını cep telefonlarınıza kayıt ediniz.

0216 634 1 112 Hemen Aramak İçin Tıklayız..

Özel Ambulans Kiralama

Hastalar için kiralamakta olduğumuz ambulanslarda hastanın durumuna bağlı olarak görevli doktorlar bulunuyor. Kişiler isterlerse doktorları da kiralama hizmetine bağlı olarak talep edebiliyorlar. Bu sayede hastanın olası ani rahatsızlıklarında doktorlar müdahale edebiliyorlar. Ayrıca ambulansta bulunan doktorlar hastanın durumunda yaşanan değişiklikleri hastanın kendi doktoruna sürekli olarak bildirebiliyorlar. Bu sayede hastanın hastalığının ilerleyişi kontrol altına alınabiliyor ve geç olmadan önlem alınabiliyor.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Kiralık Ambulans

Dünya Ambulans olarak kiralama hizmeti verdiğimiz ambulanslarımızla hastaların güvenli bir şekilde taşınmalarını gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz ambulans araçlarının tüm bakımları yapılmış olarak trafiğe çıkmalarını sağlıyoruz. Böylece ambulans hizmeti alan müşterilerimizin yolda mağdur duruma geçmelerinin ve özellikle hastaneye yetişemeyen hastaların kayıplarının önüne geçiyoruz. Ayrıca ambulanslarımızı deneyim sahibi olan şoförlerimiz kullanıyorlar. Bu sayede hastalar taşınmaları gereken hastaneye ya da eve güvenli bir şekilde taşınabiliyorlar.

Ambulans Kiralama Hizmetleri

Belirli hastalar için ambulans kiralamaları hizmeti dışında çeşitli kurumlar ve merkezler için özel ambulans kiralama hizmetleri veriyoruz.

Ambulansların kiralanması için hizmeti verdiğimiz alanlardan bazıları şunlardır;

  • Alışveriş merkezi ambulans kiralaması
  • Spor salonu ambulans kiralaması
  • Fabrika ambulans kiralaması
  • Şehirlerarası ambulans kiralaması
  • Şantiye ambulans kiralaması
  • Maden arama şantiyeleri ambulans kiralaması
  • Devlet kurumları ambulans kiralaması

Bu alanlar dışında ambulansa ihtiyaç duyulabilecek her alan için kiralama hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenlerin bizimle iletişime geçmeleri yeterli oluyor.

Kiralık Ambulans Fiyatları

Ambulanslarımızın fiyatları verilecek hizmetin kapsamına göre değişiklik gösterebiliyor.

Şehir İçi Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 5₺

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + km başına 4₺

Bunun dışında ambulansta bulunması gereken ekstra ekipmanlarda fiyatı artırabiliyor. Ancak firma olarak kiralama ücretini hak edecek şekilde kiralama hizmeti veriyoruz. Özellikle hastaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu yönetmeliklere bağlı olarak hizmet verdiğimiz için hastaların ve hasta yakınlarının mağdur duruma düşmelerini engelliyoruz. Sizlerde hastanız için ambulans hizmeti almak isterseniz firmamıza ulaşabilir ve donanımlı ambulanslarımızdan kiralayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralık ambulans hizmeti, Dünya Ambulans tarafından sunulan bir hizmet türüdür. VIP ambulansları ile Türkiye’nin her noktasına hizmet götüren işetmemiz, şehir içi ve şehir dışı hasta nakli konusunda her ihtiyaca uygun çözüm sunmaktadır.

Firmamızdan günlük, aylık ya da yıllım ambulans kiralama hizmetinden yararlanılabilmektedir. Özel sağlık kuruluşlarına, şantiyelere, spor organizasyonlarına, diğer organizasyonlara, alışveriş merkezlerine ve konserlere ambulans kiralama hizmeti veren işletmemizden, sağlık personeli ve sürücü şeklinde ya da sadece araç şeklinde alınabilmektedir.

Kiralık Ambulans Fiyatları Kiralık ambulans fiyatları, gidilecek mesafe ve isteğe bağlı özel şartlara göre değişmektedir. Ayrıca ambulansın özellikleri de fiyatı belirleyen unsunlar arasındadır. Başlangıç 150₺ olup, hizmete ve km artışına göre değişmektedir. Lütfen en iyi fiyat için bizim ile iletişime geçin.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dünya Ambulans 24 Saat Kesintisiz Çağrı Merkezimiz İle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara