Hastaneden Eve Hasta Nakil Hizmeti

Ani beklenmedik durumlarda oluşabilecek sağlık sorunları ya da kaza sonucu yaralanma, düşmeler gibi nedenlerle acil ambulansa ihtiyacımız olabileceği gibi, sadece nakil içinde ambulansa ihtiyaç duyabiliriz. Bu ihtiyaç tedavi gördüğümüz hastaneden başka hastaneye nakil edilmemiz gerektiğinde, tedavi için hastaneye gitmemiz gerektiğinde ya da hastaneden eve hasta nakil hizmeti almamız gerektiğinde doğabilir.

Bazı ekipmanlar her hastanede bulunmadığı için, başka daha donanımlı bir hastaneye nakil edilme sık karşılaşılan bir durumdur. Hastaneye acil olarak giriş yaptıysanız, ilk tedaviniz yapılır, tehlike durumunu engelleyecek tedbirler alınır ve dikkatli bir şekilde, sağlık ekipleri tarafından yatağınızdan diğer hastanenin yatağına kadar güvenli bir şekilde taşınırsınız.  Küçük köy ya da kasabalarda da maalesef durum böyledir. İlk tedavinin ardından, tam teçhizatlı bir hastaneye ambulans ile nakil edilmeniz gerekebilir. Aynı şekilde tedavinizin ardından sağlık durumunuz eve dönmenize izin vermiyor ise hastaneden eve hasta nakil hizmeti ile size evinize kadar eşlik ediyor, evinize yerleşmenizi sağlıyoruz.

Yaşanan diğer bir zorluk ise yaşlı, yatalak ya da yürüyemeyecek durumda olan hastalarımızın durumudur. Evden hastaneye nakil ve hastaneden eve hasta nakil hizmeti için Dünya Ambulans olarak hastaların ve hasta yakınlarının yanındayız. Hasta yakınları bu konuda hassastır, elinden geleni yapmaya çalışır; ancak hastaneye tedaviye gidilmesi gerektiğinde hem hastaya zarar vermekten korktukları için, hem hastalarının konforlu ve güvenli bir şekilde hastaneye ulaşmasını isterler. Tecrübeli personelimiz hastaları evden alır, ambulansa kadar güvenli, sarsılmayı önleyici, pratik sedyeler ile taşır, geniş ambulans kapısından rahatlıkla geçirerek sizi ambulanstaki yerinize sabitler. Ambulans içerisinde, acil bir durumda acil müdahaleniz yapılır. Sadece kontrol ye da tedavi amaçlı gidiyorsanız nabız, tansiyon gibi ölçümleriniz yapılır. Ulaşılan hastanede sizi doktorunuza kadar teslim eden sağlık ekibimiz, gerekli sağlık bilgileriniz ve yapılan ölçümlerinizi doktorunuza teslim eder.

Hastanede tedavisi biten yaşlı, yatalak ya da yürüyemeyen ya da bir operasyonun ardından gereken nekahat dönemini geçirdiği halde yürümekte zorlanan hastalarımız için hastaneden eve hasta nakil hizmeti veriyoruz. Sağlığın fiyatı olmaz ama herkesin kendine göre bir bütçesi var. Uygun fiyatlı, profesyonel hizmet için bizi arayın, acil olan ya da olmayan hiçbir sağlık probleminizde bekletilmeden kaliteli hizmet alın.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara