Hasta Taşıma Ambulansı

Hasta taşıma ambulansı, hastaların hastaneden eve, evden hastaneye ya da hastaneden hastaneye taşınmasını sağlayan bir araçtır. Ambulans şirketleri bu hizmetleri ile hastaların naklini şehir içi ya da şehirler arası yapmaktadır. Nüfus artışı ile birlikte hastanelerde tedavi gören hasta sayısı da aynı oranda artmaktadır. Bunun sonucunda da hastanelerin sayısı artsa da yeterli gelemeyebilmektedir. Ayrıca tüm hastanelerin tam teşekküllü olmadığı da bilinen bir gerçektir. Bu nedenle bazı durumlarda hastaların, tedavi gördüğü hastaneden bir başka hastaneye nakledilmeleri zorunluluk haline gelmektedir. Her hastanın otomobille taşınması da mümkün olmamaktadır. Bu durumda devreye hasta taşıma ambulansları girmektedir. Dünya Ambulans, tam donanımlı ve Sağlık Bakanlığı’ nın ilgili yönetmeliklerine uygun hasta taşıma ambulans hizmetini eksiksiz olarak sunmaktadır.

Firmamızdaki tüm hasta taşıma ambulansları, özel olarak tasarlanmıştır ve tüm nakil işlemleri, titizlikle gerçekleştirilmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sınırsız kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardan beri hizmet veren Dünya Ambulans, hasta taşıma ambulansı hizmetini kusursuz olarak sunan sektördeki önemli firmalardan biridir. İşletmemizde görev yapan tüm personel, konusunda deneyimli ve uzmandır. Bu sayede hasta nakli sırasında olası sağlık sorunlarına anında müdahale edebilmektedir. Firmamızda hizmet veren personel, hasta taşıma belgesine sahiptir ve bu belgeyi almak için özel kursları bitirmiştir. Tüm personel, sundukları hizmetin insan hayatını doğrudan etkilediğinin bilincindedir. Dolayısı ile işletmemiz de bu bilinçle hareket etmekte, araçlarının bakımlarını düzenli olarak yaptırmakta, ambulansların içindeki ekipmanların eksiksiz ve kusursuz olmasına özen göstermektedir.

Firmamızdaki ambulans sürücülerinin tamamı, ileri sürüş eğitimi almıştır. Bu nedenle sürücüler, herhangi bir kriz durumunda araç yönetimi konusunda panik yaşamadan hastanın naklini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ambulansın asıl görevi hastaya ilk müdahalenin yapılması ve hızlı bir şekilde sağlık kuruluşuna sevkini sağlamaktır. Ancak her ambulans, acil yardım ambulansı değildir. Hasta taşıma ambulansı da vardır ve bu ambulanslardaki donanımlar, stabil durumdaki hastanın bir başka hastaneye ya da hastaneden eve nakledilmesi hizmetini vermektedir. Bu araçların hasta kabin kısmında hastanın konforlu yolculuğunu konforlu bir şekilde yapmasını sağlayacak ekipmanlar yer almaktadır. Bu sayede hasta, herhangi bir sıkıntı yaşamadan gideceği yere ulaştırılmaktadır.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara