Hasta Nakil Kara Ambulansı

Ambulanslar ve Özel Ambulans Servisleri ve Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği gereğince hasta nakil kara ambulansı ruhsat verilme prosedürü, denetimleri, sahip olması gereken donanım ve teçhizat, ambulansta bulunması gereken personel sayısı, hizmetin ücretlendirilmesi ve ambulans servisi kurabilmek için gereken tüm esaslar hükme bağlanmıştır. Dünya Ambulans olarak araçlarımız ve kurumumuz gereken tüm özelliklere sahiptir ve tüm denetimleri yapılmıştır.

Yönetmeliğe göre hasta nakil kara ambulansı acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulansı olarak iki kısma ayrılmıştır. Acil yardım ambulanslarımızda, acil müdahale yapabilecek ene az bir doktorumuz ve ona eşlik eden sağlık personellerimiz, tıbbi yardım ilaç ve donanımlarımız, acil müdahalede gerek görülebilecek tüm teçhizatımız hazır bulundurulmaktadır. Gündüz ve gece, her an desteğinize hazır hasta nakil kara ambulansı ekibimiz,  güvenle tedavi edileceğiniz merkeze götürülüp, yine aynı şekilde evinize dönmenize yardımcı olacak şekilde faaliyetine devam etmektedir.

Yönetmelik gereği tüm ambulans ücretleri, şehir içi ve şehir dışı olarak belirlenmiştir. Kurum olarak bu ücretlere uyarak, sizden hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmemekteyiz. Sağlığınız bizim için önemlidir. Ön bilgisi alınan müdahale yapılacak kaza ya da diğer sağlık sorunlarında, gerektiğinde siz talep etmeden hasta nakil kara ambulansı hizmetindeki sağlık personeli sayısı arttırılır ve hızla harekete geçilir. Yeterli sayıda mevcut olan araç ve personelimiz ile bekletmeden, sıraya koymadan anında olay yerine intikal eder, gereken acil müdahaleyi yaparız.

Sağlık sorunları en hızlı müdahale edilmesi gereken konulardır. Bazen bir saniye bile bir hayatın kurtuluşu için önemlidir. Bu nedenle işimizi ciddiyetle yapar, insanı hayatını öncelikli tutarız. Hizmetlerimizde herhangi bir ayrımcılığa yer yoktur; ister sağlık güvenceniz olsun, ister olmasın tedavi merkezine hızla ulaştırılmanız için var gücümüzle çalışırız.

Kimin, ne zaman bir ambulansa ihtiyacı olacağı hiç bilinmez. Bu nedenle can kurtarmak için trafikle boğuşan ambulanslarımız için vatandaşlarımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Siz duyarlı olur, ambulans için yolu açmaya yardımcı olursanız, belki yüzlerce, belki binlerce hasta hastaneye zamanında ulaşacak ve doktorlar yakınlarına iyi haber verebilecek. İhtiyacınız olmamasını diliyoruz; ancak ihtiyaç duyduğunuz anda da hızla yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara