Hasta Nakil İstanbul Anadolu Yakası

Hasta nakil İstanbul Anadolu yakası hizmetinden kaliteli bir şekilde yararlanmak için tek yapılması gereken, kurumsal bir ambulans şirketinden destek almaktır. Dünya Ambulans, İstanbul’un her bölgesine kusursuz hizmet sunan özel bir ambulans işletmesidir. Deneyimli ve donanımlı sağlık görevlilerinin yanı sıra tam donanımlı ambulans araçları ile hizmet sunan işletmemiz, müşterilerinin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılayan özel ambulans sektöründeki önemli markalarından biridir. İstanbul’un Anadolu yakasındaki her noktaya tam donanımlı ambulans ve uzman sağlık personeli ile hizmet veren şirketimiz, Anadolu yakasında yer alan resmi ve özel tüm sağlık kuruluşları arasında hasta nakil işlemini gerçekleştirmektedir. Hatta firmamız sadece sağlık merkezleri arasındaki hasta nakil hizmetini değil, hastaneden eve hasta sevk işlemini de kusursuz ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Gün geçtikçe araç filosunu ve personel sayısını artıran Dünya Ambulans, tam donanımlı araçları ile hizmete devam etmektedir. Önce sağlık sloganı ile hizmet veren işletmemiz, yarımcı personelinden hemşiresine ve hekimine kadar kusursuz bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Deneyimli ve donanımlı sağlık personeli ile en son model araçları ile hasta nakil İstanbul Anadolu yakası hizmetini sunan işletmemiz, Sağlık Bakanlığı tarafından yürürlüğe sokulan ambulans yönetmeliğine uygun bir yapıda tüm beklentileri karşılamaktadır. Yönetmelikte hasta nakil ambulanslarında asgari bulunması gereken ekipmanlar belirtilmektedir ve işletmemiz, bu asgari ekipmanların yanı sıra ilave ekipmanlar yerleştirerek anaçları çok daha güvenli ve konforlu bir şekle sokmaktadır. Bu sayede hasta ve yakınları, nakil işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Hastanede tedavisi yapılan hastanın kimi zaman bir başka hastaneye sevki gerekli olmaktadır ve Dünya Ambulans bu durumda hasta ve yakınlarına en büyük hizmeti sunmaktadır. Gelişmiş teknolojilerle tasarlanan cihazlarla donatılan hasta nakil ambulansları ile hizmet veren işletmemiz, hasta nakil İstanbul Anadolu yakası beklentisini en üst seviyede karşılamaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasında çok sayıda ambulans firması vardır ancak bunların çok azı üst kalited6e hizmet verebilmektedir. Bu nedenle hasta nakil hizmeti almadan önce firmaların çok iyi araştırılması, anaçlarındaki ekipmanlarla ilgili detaylı bilgi alınması önemlidir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara