Hasta Nakil Araçları

Hasta nakil araçları konusunda şüphe ettiğiniz hiçbir firmadan talepte bulunmayınız. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde hasta nakit araçlarının özellikleri hakkında da sizlere bilgi verdik. Türkiye çapında hasta nakil hizmeti veren firmaların hemen hepsinde var olan araç kapasitesinde yetersizlik söz konusu olabilmektedir. Oysa ki firmamızdan talepte bulunmanız halinde böyle bir durumla karşılaşmanız mümkün olmamaktadır. Yeteri sayıdaki araçlarımız ile güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlamaktayız. Gerek şehir içi gerek şehirler arası nakil taleplerinizi en uygun tarifelerle gidermekteyiz. Siz yeter ki alınacağınız adresi çağrı merkezi yetkililerimize doğru ve net bir şekilde verin. Adres hususunda tam bir bilgiye sahip değilseniz en azından bulunduğunuz çevreyi anlatmanız yararınıza olacaktır. Bu sayede tarafınıza ulaşımımız daha kolay ve hızlı gerçekleşecektir.

Hasta Nakil Araçlarının Özellikleri

Hasta nakil araçları özellik bakımından donanımlı olmak durumundadır. Sonuç itibari ile acil bir hasta araçta ise acil müdahale gerekmektedir. Bu tip durumlarda eğer aracın durumu kötü ise hasta hayati bir tehlike yaşayabilir. Örneğin nefes almakta güçlük çeken bir hasta için yolda giderken oksijen verilmesi gerekebilir. Eğer hasta nakil araçları içerisinde bu donanım mevcut değil ise en kısa mesafe bile uzun gelecektir. Kaliteli hizmetten kastımız da asıl budur. Ayrıca rutin bakımları yapılmayan araçlar yolda bir arıza verir ise yine burada etkilenecek olan araç içerisindeki hasta olacaktır. Araçların muayenesi, sigortası, donanım eksiği kontrol edilmeli ve bu şekilde trafikte olmaları sağlanmalıdır. Firmamız bünyesinde yer alan hasta nakil araçları bu hususta son derece iyi bir durumda olup, sorunsuz bir şekilde ulaşım hizmeti vermektedir.

Hasta nakil araçları konusunda tecrübeli olan şoförler ile çalışıyor olmamız da firmamızın bir diğer avantaj noktasını oluşturmaktadır. Aracı kullanan personelimiz aracın hızını, manevra yapabilme imkanlarını, yol güzergahlarında hızlı ulaşım sağlanacak noktaları iyi bilmektedir. Bu bilgi ve tecrübeye sahip olmayan bir sürücüyü bünyemizde barındırmamız mümkün değildir. Sizlerin sağlığının her daim önceliğimiz olduğunu bir kez daha hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Yaptığımız işin sıradan bir servis hizmeti olmadığını sağlık taşıdığımızı biliyoruz.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara