Hasta Nakil Aracı Kiralama

Yaşından dolayı ayakta duramayan, tedavi olacağı hastaneye gidemeyen hastalarımız için hasta nakil aracı kiralama hizmeti veriyoruz. Hasta yakınlarının da içini rahatlatacak, kaygılarını giderecek bir uygulama olarak hastanın evden hastaneye nakli ve hastaneden eve naklini sağlıyoruz. Fiyatlarımız ambulans yönetmeliklerine uygundur ve ekstra ücretlendirmelerle sizleri üzmeyiz.

Güler yüzlü ve eğitimli personelimiz hastalarınızın hastaneye nakli esnasında rahat etmelerini sağlar, şikayetlerini dinler ve gereken notları alır. Hasta için tansiyon yükselmesi gibi uygulanması gereken acil bir müdahale var ise, gereken ölçümler yapılarak, ilk müdahale araçta yapılır. Herhangi bir ilaç ile müdahale yapılmışsa, sağlık personeli tarafından, hastanın doktoruna iletilmek üzere alınan notlara ilaç ya da müdahale bilgisi eklenir.

Engelli, yürüyemeyen, felçli hastalarınız için hasta nakil aracı kiralama hizmeti sağlamaktayız. Hasta yakını olarak, hastanızı bilmeden incitmekten korktuğunuz biliyoruz. Deneyimli sağlık personelimiz, hastanın durumuna bağlı olarak en iyi ve rahat şekilde evden alınması, ambulansa yerleştirilmesi ve ulaşılan hastaneye sevkini sağlamakla görevlidir. Hastaneye nakline kadar hasta ile gereken şekilde ilgilenilir, hastanın sağlık geçmişi hakkında notlar alınır. Hastanız hasta nakil aracı kiralama ile güvenle evinden alınıp, tüm tedavileri yapıldıktan sonra tekrar hızla evine geri getirilir. Her tedavi gününde hasta yakınınız için üzülüp, telaşlanmanıza gerek kalmaz. Biz sizin için tüm özeni gösterir, sizin yerinize hastanın ihtiyaçlarını olması gerektiği ölçüde karşılarız.

Yatalak, felçli durumdaki hasta yakınlarınız için hasta nakil aracı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizin için büyük bir endişe kaynağıdır; sağlık problemleri olan, tek başına hastaneye gidip tedavi olma imkanı olmayan, sizin de kendi aracınız ya da başka bir araçla taşıma imkanınızın olmadığı hastanıza yardımcı olamamak. Endişelenmeyin! Zor durumda olan hastalarınıza en az sizin kadar iyi davranacağımızdan, tedavileri için ve hastaneye konforlu, güvenli bir şekilde taşınmaları için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olun. Sağlık personelimizin aldığı mesleki bilgilere ilave olarak tüm personelimize insan psikolojisi, insan sevgisi ile ilgili özel danışmanlık hizmeti aldırıyoruz. Empati duygusu kuvvetli, duygusal olarak hasta ile bağ kurabilen ve işinde de bir o kadar dirençli, kuvvetli, hızlı, karar mekanizması gelişmiş sağlık ekibimiz ve ayrıca yoğun trafikte dahi ustaca araç kullanabilen ambulans şoförlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara