Film Setleri İçin Kiralık Ambulans Hizmeti

Dizi ve sinema sektörü günümüzde gelişmiştir ve sahneler gerçeği aratmayacak şekilde çekilmektedir. Sağılık ile ilgili bir sahne çekildiğinde de genellikle ambulanslardan yararlanılmaktadır. Bu sayede sahne çok daha gerçeğe yakın çekilmektedir. Dünya Ambulans, film setleri için kiralık ambulans hizmeti sunarak dizi ve film setlerindeki ambulans sahnelerinin gerçekçi olmasını sağlamaktadır. İşletmemiz, prodüksiyon için tam donanımlı ve farklı modellerde gerçek ambulansları sunmaktadır. Dizi ve sinema filmi sahnelerinin içeriklerine göre arzu edilen modelde seçilebilen ambulanslar, dizi filmin bölüm sayısına göre günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilmektedir. Bunun yanı sıra işletmemiz, dizi ve sinema filmi çekimlerinde ambulans beklenme hizmetini de kiralama yöntemi ile sunmaktadır.

Kalabalık ekiplerle çalışılan dizi ve sinema filmi setlerinde oyuncuların ya da set çalışanlarının başına herhangi bir şekilde kaza gelme ihtimali her zaman vardır. Bu ihtimal, günlük yaşamda da bulunmaktadır. Dünya Ambulans, bu tür durumlar için film setleri için kiralık ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet de yine günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak verilmektedir. Kiralama işlemi yapıldığı andan itibaren ambulanslar, kiralama süreci içinde tam donanımlı ve sağlık personelli olarak sette beklemektedir. Çünkü meydana gelebilecek kaza sonucu yaralanmalarda doğru ilk yardım hayati öneme sahiptir. Yanlış yapılan bir müdahalenin istenmeyen sonuçlara neden olma ihtimali de son derece fazladır. Dizi çekimlerinde meydana gelebilecek kazalara karşı eğitim alan sağlık personeli, 7 gün 24 saat esasına göre de hizmet verebilmektedir. Ancak bunun için kiralama sözleşmesinin buna göre düzenlenmesi gereklidir.

Ambulansta görevli sağlık personeli sürekli olarak eğitilirken araçlar da uydu destekli GPS sistemleri, teknolojik tıbbı donanıma sahiptir. Periyodik bakımları aksatılmayan araçlarla yaralı ya da hastaya en güvenli şekilde müdahale edilmekte, hızlı bir şekilde en yakın sağlık merkezine yetiştirilmektedir. Ambulanslarda yer alan iletişim cihazları ile de gidilecek hastaneye yaralı ya da hastanın durumu ile ilgili ön bilgi verilmekte, bu sayede zaman kaybının önüne geçilmektedir. Dünya Ambulans, film setleri için kiralık ambulans hizmeti sunarken en küçük bir ayrıntıyı bile gözden kaçırmamaktadır. Çünkü bu hizmete aslolan insan hayatıdır.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara