Evden Hastaneye Hasta Nakil Hizmeti

Hasta, zor durumda olan yaralanmış, acil tıbbi desteğe ihtiyaç duyan hastalarınızın acil olarak ilgili sağlık hizmet kuruluşuna ulaştırılması için, evden hastaneye hasta nakil hizmeti vermekteyiz. Dünya ambulans olarak Ambulans ve Özel Ambulans Servisleri ve Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun, sürekli denetlenen, tam teçhizatlı evden hastaneye hasta nakil hizmeti araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Yönetmeliklere uygun olarak ambulanslarımız sedye girişine uygundur ve hasta taşınılan sedyelerimizin sarsıntılara karşı hastayı koruma niteliği yönünden kontrolleri sağlanmıştır ve gereken tüm uygunluğa sahiptir. Evden hastaneye hasta nakil hizmeti veren araçlarımız, tümseklerde sarsıntıyı engelleyecek özel süspansiyon sistemine sahiptir. Herhangi bir kaza vuku bulması durumunda,  ambulanslarımızın kaza yerine yönlendirilme söz konusu olduğunda kurtarma ve acil yardım için gerekebilecek malzemelerden emniyet kemeri kesme makası, demir manivela gibi aletler araçta hazır bulundurulur.

Evden hastaneye hasta nakil hizmeti sunan araçlarımız gerekebilecek tıbbi malzemeler konusunda tam donanımlı, elektroşok, oksijen maskesi gibi tıbbi aksamlar her zaman hazır ve kullanılabilir durumdadır. Acil müdahale durumunda kullanılacak ilaçlar ve tıbbi sarf malzemeleri sürekli olarak kontrol edilmekte, araçların eksiksiz olması için gereken tüm kontroller yapılmaktadır.

Ambulans personelimiz gereken tıbbi eğitimleri almış, acil müdahale konusunda deneyimli ve uzmandır. Hasta ve yakınlarını sakinleştirme ve olay yerini tam olarak müdahaleye hazır hale getirme konusunda özel eğitim almışlardır. Dünya Ambulans olarak insan sağlığı bizim için önemlidir. Şirketimiz olarak sağlıklı bir dünya hayali kurmaktayız ancak olası durumlarda da hızla sağlığınıza kavuşmanız için tüm gücümüzle yanınızdayız.

Her an, her dakika bize ulaşabilmeniz için gerek santralimiz, gerekse ambulans şoför ve sağlık ekibimiz yeterli sayıda istihdam edilmektedir. Çağrı merkezimizle gelen her çağrı değerlendirilmekte ve acil olarak harekete geçilmektedir.

Acil sağlık sorunlarında, acil müdahaleniz yapılarak en yakın hastaneye hızla ulaştırılmanız sağlanmaktadır. Yatalak ya da yürüyemeyen hastalarımız için evden hastaneye hasta nakil hizmeti hastanedeki gerekli tedavinizin ardından tekrar eve nakil hizmetimiz mevcuttur. Ambulans personelimiz hastaneye ulaştığınızda, doktorunuza gereken bilgileri verene kadar yanınızdan ayrılmamakta, sizi güvenli ellere bırakarak görevini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara