Anadolu Yakası Özel Ambulans

Dünya Ambulans, Anadolu yakası özel ambulans hizmeti veren sektördeki önemli işletmelerin başında gelmektedir. İşletmemiz, şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, organizasyon da sağlık tedbiri gibi özel ambulans hizmetlerini ilgili yönetmelik çerçevesinde sunmaktadır. Anadolu yakası ambulans şirketleri arasında önemli bir konumda olan işletmemiz, özel ambulans hizmetini uzman ekipleri ve en yeni teknolojilerle tasarlanmış araçları ile gerçekleştirmektedir. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kalitesine üst seviyelere çıkaran işletmemiz, yıllardır edindiği deneyim ile tüm beklentileri en ileri seviyede karşılamaktadır. Evden hastaneye, hastaneden eve ya da hastaneden hastaneye özel ambulans ihtiyacını karşılayan işletmemiz şehir içi ve şehirlerarası hizmette en uygun fiyat garantisini de sunmaktadır.

Dünya Ambulans olarak araçlarımız, eksiksiz donanımla tasarlanmaktadır. Bunun için fabrika çıkışı sabit ekipmanın yanı sıra güvenilir noktalarda özel bir şekilde tasarlanan araçlar bulunduran işletmemiz, Anadolu yakası özel ambulans hizmeti de eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Özel tasarım ambulansların çok daha kullanışlı ve rahat olduğu bilinen bir gerçektir. Çünkü özel olarak tasarlanan araçlarda sarsıntın engellenmesi için ek süspansiyon sistemleri, hasta taşıma kabinine egzoz gazı gelişini önlemek amacı ile tasarlanan yana taşıma işlemleri yer almaktadır. Ambulanslarda görev yapan personelin tamamı özel eğitim almıştır. Ambulanslarda görev yapan tüm personel, işlerinin ehli, kriz yönetimi konusunda profesyoneldir. Anadolu yakasını her noktasına hizmet sunan işletmemiz, özel ambulans hizmetinde uzmanlaşmıştır.

Dünya Ambulans, kuruluşundan itibaren Anadolu yakası özel ambulans hizmetlerini kusursuz olarak gerçekleştirmektedir. İşletmemiz genel olarak acil hasta olmayan hastaları belli bir noktadan bir başka notlaya nakletmektedir. Ancak ihtiyaç halinde ambulanslarımız arasında acil yardım ambulansı olarak kullanılabilecek donanıma sahip olanlar da bulunmaktadır. Hekim kontrolü olmadan nakledilebilir raporu bulunan kişilere yönelik hasta nakil hizmeti sunan işletmemiz, şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir. Ambulansların tamamında Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen standartlarda ekipmanlar yer almaktadır. Hasta nakli için kullanılan ambulansların acil durumlara müdahale için dizayn edilmediği bilinmelidir. Ancak işletmemizde kriz durumlarında müdahale edilmesine imkan sağlayan araçlar da yer almaktadır. Bu araçlar, özel olarak tasarlanmıştır ve uzman personelle hizmet vermektedir.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara