Ambulans Ücretleri

Devlete ait olan ambulansların sunduğu hizmette herhangi bir ücret ödenmemektedir ancak özel ambulans şirketlerinin sunduğu hizmette belli miktarda ambulans ücretleri bulunmaktadır. Bu ücretler, ambulansın kat edeceği mesafeye göre değişmektedir. Dünya Ambulans, sektördeki en uygun fiyat tarifesine sahip olan şirketlerden biri olmakla birlikte hizmet kalitesi en ileri seviyededir. Firmamızdaki tüm ambulanslar 7 gün 24 saat hizmettedir. Hekim ve diğer sağlık görevlilerinin yanı sıra uzman sürücüleri ile hizmet veren işletmemizin ambulansları, herhangi bir hastalık anında kısa bir süre içerisinde belirtilen adrese ulaşmakta ve hastaya yerinde anında müdahale edilebilmektedir. Bunun yanı sıra hasta nakil ambulansları ile de hastaların bir sağlık merkezinden bir başka sağlık merkezine nakledilmesi de son derece kolay ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

Dünya Ambulans, ambulans ücretleri konusunda sektördeki diğer ambulans şirketlerinden daha makul bir seviyededir. Bunun nedeni, insan sağlığını ön planda tutmaktır. Söz konusu insan hayatı olduğunda işletmemiz, fiyatlandırmayı ikinci plana atmaktadır ancak özel ambulans fiyatları devlet tarafından belirlenmektedir. Dolayısı ile işletmemiz, beli bir fiyatın altına düşememektedir. Ayrıca ambulans fiyatları hastanın alınacağı ve bırakılacağı yere göre de değişmektedir. Mesafe ne kadar fazla olursa fiyatlandırma da o kadar yüksek olmaktadır. Ücretler kilometreye göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra şehir içi ve şehir dışı fiyatlandırma da farklıdır. Fiyatlarla ilgili net bilgi almak için şirketimizin çağrı merkezi ile iletişime geçmek yeterlidir.

İnsan sağlığı her şeyin üstündedir. Bu bilinçle hareket eden Dünya Ambulans, en son teknoloji ile tasarlanan donanımlarla hazırlanan ambulansları ile hizmet vermektedir. Şehir içi ve şehirlerarası havsa nakil hizmetini konforlu ambulansları ile gerçekleştiren işletmemiz, bu hizmet için öze olarak hasta nakil ambulanslarını dizayn ettirmiştir. Bu sayede en bozuk olan köy yollarında bile hastalar ve refakatçileri, herhangi bir sarsıntı geçirmeden huzurlu bir yolculuk yapmaktadır. Hasta nakil ambulanslarında hastanın sağlık durumunun bozulmamasını sağlayacak ekipman ve uzman personel yer almaktadır. Bu sayede hasta herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Ambulanslar üstün konforla tasarlanmıştır ancak buna karşın ambulans ücretleri standarttır.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara