Ambulans Kiralama

Ambulansların, gerçekte insan hayatında önemli bir yeri vardır. Çünkü ambulanslar, insan hayatını kurtaran araçlardır. Bu araçlarda özel şoförler ve özel ekipmanlar yer almaktadır ve ambulans kiralama fiyatları da ekipmanlarla görevli personelin niteliğine göre değişmektedir. Ayrıca kiralama fiyatları, personelli ve personelsiz olarak da farklılık göstermektedir. Personelli ambulans kiralama, personelsiz kiralamaya göre daha yüksek bedeldedir. Ancak bedeli yüksek olmasına karşın sağlık görevlileri ile kiralama hizmeti tavsiye edilmektedir. Çünkü Dünya Ambulans’ta hizmet veren tüm görevli personel özel eğitimlerden geçmiştir. Ambulans sürücüleri bile ileri sürüş tekniği eğitimi almıştır ve kriz anında bile sorunsuz araç kullanabilmekte, hastayı sorunsuz bir şekilde sağlık merkezine nakletmektedir. Sürücüler bu eğitimi alırken ambulanslar da özel tasarımları sayesinde en üst güvenlik donanımları ile dizayn edilmiştir.

Ambulans kiralama hizmeti özellikle acil olmayan işlerde en iyi çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. Günümüz teknolojisi ile son derece konforlu ve rahat ambulanslar tasarlanmıştır. Dünya Ambulans, kiralama hizmetinde en son model araçları kullanmaktadır. Özel sarsıntının önlenmesi için süspansiyonlu araçlar tercih edilmektedir. Özel süspansiyonun yanı sıra kiraya verilen araçlarda dışarıdaki her tür gürültüyü, motor sesini ve diğer gürültüleri içeri almayı önleyen öze bir yalıtım uygulanmıştır. Bu sayede hastalar için gerekli olan sessiz ortam yaratılmaktadır. Hizmet çerçevesinde isteğe bağlı olarak yatak çeşitleri ve tekerlekli sandalye seçenekleri de sunulmaktadır. Hastalar için tahsis edilen diğer özel araçlar da firmamız tarafından temin edilmektedir.

Dünya Ambulans, araçlarındaki tüm donanımı bağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere uygun olarak dizayn etmektedir. Kiralık ambulanslarda da tüm araçlarda olduğu gibi telsiz ve telefon, aracın üzerinde fosforlu araç tanıtım yazıları, ön ve arkasında tepe lambası, siren lambası, tıbbi malzeme çantası, sürücü ve hasta kabini arasında iletişimi sağlayan cihaz, ısıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlanma cihazları yer almaktadır. Araçlardaki tüm malzemeler birinci sınıftır ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Ambulans kiralama hizmetinde araçları kullanacak olan sürücülerin tamamı, ambulans için gerekli olan özel ehliyete ve SRC belgelerine sahiptir. Personelimizin tamamı, hasta nakil işlemleri konusunda profesyoneldir. Ambulans personeli ile birlikte kiralandığında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.Bir cevap yazın

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara